Úklidová dezinfekceDatum konání:
26.3.2020
Datum ukončení:
28.3.2020

Vážení občané,

obec Hrádek nabízí pro každé číslo popisné na Hrádku úklidovou dezinfekci určenou k postřiku (na volant a interiér auta, na kliky, na wc apod…) Tato dezinfekce NENÍ URČENA NA RUCE, taková momentálně bohužel není k dispozici. Od dnešního rána (tj. čtvrtek 26.3. od 9 hodin je před prodejnou umístěna bedna na Vaše nádoby. Lahve by měly být o objemu max. 1,5 l a nejlépe přímo určené pro rozprašovač (abychom zamezili možným záměnám s látkami neurčenými na úklid). Prosíme o vložení nádob nejdéle do soboty do 10h. Odpoledne mezi 16 a 17 h si budete moci již naplněné lahve vyzvednout v nové hasičské zbrojnici za prodejnou. Nádoby prosím označte svým jménem a číslem popisným. 

dezinfekce.jpg                                                                 

Detailní popis pro: CLEAMEN 570 dezi S

Naředěný roztok k přímému použití

Dezinfekční a čistící určený pro praktickou desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, např. kosmetika, solária, fitness studia, sauny a bazény. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku ve spektru bakterií, plísní, kvasinek a virů. Spektrum účinku: Baktericidní: bakterie G+ a G- včetně TBC Fungicidní: většina mikroskopických hub Virucidní:, HIV, adenoviry, papovaviry, rotaviry, hepatitida B a C. Výhody použití: přípravek má vynikající dezinfekční účinky, vysokou spolehlivost a mimořádnou šíři účinku. Příjemná vůně doplňuje vlastnosti přípravku.

Přípravek aplikujte mechanickým rozprašovačem na plochy ze vzdálenosti 40-50 cm. Upozornění: Nanesený prostředek neotírejte. Pro likvidaci virů nechte působit 60 min, zaschnutí přípravku na povrchu není na závadu.