Přízrak Londýna v divadle HyberniaDatum konání:
16.10.2015

Pojeďte s námi v pátek 16. října 2015 na muzikál

Odjezd zájezdovým autobusem

 je v 15.00 hod. od budovy OÚ Těchlovice a

v 15.10 hod. od budovy OÚ Hrádek u Nechanic

 

                      PŘÍZRAK LONDÝNA                       

Účinkují: Monika Absolonová, Lukáš Adam, Jan Cina, Ondřej Bábor, Michaela Nosková, Martina Šnytová, Jan Kopečný, Hana Fialová, Vanda Károlyi, Hana Seidlová, Olga Želenská, Marek Holý, David Uličník, Jana Musilová, Dita Hořínková, Hana Křížková, Ilona Csáková, Ivan Vyskočil, Miloslav Mejzlík, Lukáš Langmajer, Lumír Olšovský, Pavel Nečas, Martin Šemík, Petr Dopita, Oldřich Kříž, Kateřina Petrová, Michaela Dolinová, Renáta Podlipská, Eliška Nezvalová, Radka Pavlovčinová, Lada Bělašková, Ivana Gottová
Autor: Radim Smetana, Pavel Bár, Lumír Olšovský, Michael Prostějovský
Režie: Lumír Olšovský

Vstupné: 350,--Kč/ 1 vstupenka
Prodej vstupenek od 1. 9. na Obecním úřadě.
Počet vstupenek omezen!!!

Muzikálové představení začíná v 18.00 hod. v divadle Hybernia - Praha 

Příběh lásky, děsuplných vražd i bujarého veselí odhaluje nikdy neobjasněné řádění sériového vraha za časů viktoriánského Londýna konce 19. století. Nový autorský muzikál se vrací k mysteriózní postavě Jacka Rozparovače, o němž dodnes nevíme téměř nic. Ačkoliv záhadné vraždy kněžek lásky v londýnské čtvrti Whitechapel ohrozily jen velmi malou část Londýna, měly obrovský dopad na tehdejší společnost. Během desítek let se zrodila řada pověstí a legend, na jejichž základě vznikly úspěšné romány, filmy a nyní i zcela původní, tajuplný krimimuzikál, kde každá postava může být vrahem.

Londýn, Whitechapel, 1888
V srdci pochmurné a bezútěšné londýnské čtvrti Whitechapel zavraždil neznámý útočník jednu z místních prostitutek. Za zločin je zatčen drsný řezník Chuck, který oběť v předvečer vraždy surově zbil. V té samé době přicházejí do Whitechapelu také dva mladíci z bohatého londýnského West Endu hledat dobrodružství, každý však jiného druhu: zatímco samolibý Sean si chce se zdejšími ženami především užívat, citlivý Henry maluje jejich portréty a akty. Oběma se zalíbí krásná švadlenka Evelyn, kterou nad ránem náhodou potkají v jedné z potemnělých uliček. Právě její sestra Annie se ale stává druhou obětí tajemného vraha, který její tělo při svém zuřivém činu příšerně zohaví. Děsuplných vražd si začínají všímat i novináři, kteří v senzačních popisech okolností obludných činí vidí šanci lépe prodat své bulvární plátky. Londýnem se šíří strach. Situací kolem ohavných vražd a doprovázejícího mediálního skandálu jsou znepokojeni nejen policejní vyšetřovatelé a ředitel Scotland Yardu, ale také vláda i sama královna Viktorie. Počet brutálně zavražděných a znetvořených prostitutek se neustále zvyšuje, napětí a nervozita stoupá. Kdo je ale oním záhadným vrahem s přezdívkou Jack Rozparovač? Řezník Chuck, senzacechtivý novinář, nevrlý doktor, podivínský dědek, úlisný pasák, Sean a Henry nebo snad někdo jiný?


Vyhledat v textu

4. 8. Dominik

Zítra: Kristián

 

 

 

 

 

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

 https://www.policie.cz/clanek/byt-policistou-je-vyzvou-i-sanci.aspx


www.nechanicko.cz


www.hradeckyvenkov.cz

 

Návštěvnost stránek

198991